Aktualności

Tym razem zrobiliśmy tradycyjne palmy z gałązek bazi. Niedziela palmowa już jutro .

Dziś mówiliśmy o niedzieli palmowej. Dzieci dowiedziały się jak i z czego można przygotować palmę wielkanocną oraz tworzyły własny projekt palmy. Zobaczcie nasze piękne prace

Na lekcji religii mówiliśmy o niedzieli palmowej – jak Pan Jezus był serdecznie witany a potem jaką drogę krzyżową musiał przejść aby nas zbawić .

Dziś odwiedziliśmy centrum ogrodnicze. Mogliśmy dokładnie obejrzeć nasiona, sadzonki, narzędzia ogrodnicze i dokupić ziemię do posadzenia kolejnych roślin w naszym ogródku .

Podczas integracji sensorycznej (SI) dzieci chętnie ćwiczą z naszą Panią Olą .

Wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkiego najlepszego  🌷🌺🌸💮
Dziś nie zabrakło kwiatów, pięknych laurek oraz rozmowy na temat kobiet – czym się różnią od mężczyzn, jak wyglądają, czym się zajmują.

Nasz Piotruś wypowiada coraz więcej sylab i prostych słów. Chętnie współpracuje z panią Agnieszką – logopedą.

Razem z naszymi dziećmi i rodzicami wybraliśmy się na basen. Pani instruktor zajęła się nami profesjonalnie. Dzieci były przeszczęśliwe. Rodzice też .

Odwiedziliśmy Uniwersyteckie Centrum Przyrodnicze, gdzie oglądaliśmy różne gatunki zwierząt. Uwagę zwróciliśmy na ptaki, o których właśnie uczymy się w szkole. W parku mogliśmy obejrzeć karmniki, ptasie przysmaki oraz ptaki w ich naturalnym środowisku.

Poznajemy sporty zimowe. Jazda na nartach biegowych zaliczona na 6

Tłusty czwartek już za nami. Robiliśmy faworki. Było wesoło, pracowicie i smacznie.

Jeszcze kilka wspomnień z naszych ferii. Spacer po centrum, lodowisko, zoo, plac zabaw i na koniec oczywiście frytki

Odwiedziliśmy Jumper Park i świetnie się bawiliśmy

Dziś Papugarnia. Nowe ciekawe doświadczenie

W naszej Szkole w czasie ferii dzieci czeka wiele atrakcji. Na początek dobra zabawa w kręgielni

W piątek rozmawialiśmy o Dniu Babci i Dniu Dziadka. Dzieci przygotowały laurki . Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia

Wczoraj bawiliśmy się na balu karnawałowym w zaprzyjaźnionej szkole. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i świetną zabawę

Trochę wspomnień z poświątecznego spaceru po naszym Białymstoku

Szykujemy ozdoby z masy porcelanowej na naszą choinkę. Czyż nie są piękne ?

Zapraszamy do nas na kiermasz świąteczny. Zebrane pieniążki przeznaczymy na doposażenie naszej Szkoły

Kolejna wizyta w zaprzyjaźnionym zakładzie fryzjerskim

Wśród naszych dodatkowych zajęć jest także dogoterapia. Dzieci bardzo polubiły Ajkę i czekają na każde kolejne spotkanie

Co można zrobić z owoców i warzyw jesienią ?

Na lekcji religii dzieci w ciekawy sposób znaczyły drogę do Pana Jezusa.